| CosminTT1235342 a întrebat:

Am reînnoit contactul cu telekom(internet, televiziune, telefon) și am router din acela normal. Îl pot înlocui cu unul wireless (din acela pe care-l bagi în priza, cartela și atat). Dacă da, trebuie sa dau vreo diferența, ceva? Sau fundă

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu recomand. Ai viteza de net mica, vezi video in 480p maxim. Daca vrei sa descarci fisiere mari o sa dureze o viata.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu intrebi la ei? Nu cred sa fie mare branza de el. Poti lua un modem cu wifi, cum am eu de la UPC.