| SasukeCS2 a întrebat:

Am si ei o problem cu ceasul de la PC. Deci cand opresc pc, ceasul ramane in urma. Daca fixez ceasul la ora care trebuie, dupa ce opresc pc el ramane in urma de fiecare data. De ce? Ce pot sa fac ca ceasul sa nu mai ramana in urma? Ce regiune trebuie sa fie la Time Zone, si la Internet Time ce server?
Fundita.

Răspuns Câştigător
| Benyb a răspuns:

Salut, vezi daca ai bateria in unitate, sau daca ai, ar trebui sa verifici cumva daca e ok (daca e capabila sa fie incarcata). Daca nu e, cumperi alta.
Sper ca ti-am fost de folos. Bafta!

1 răspuns:
| IO.oanaa <3 a răspuns:

Am patit si eu odata asa pentru ca aveam selectata regiunea Marii Britanii si mereu era in urma cu doua ore laughing. Oricum la Time Zone selecteaza (GMT+2:00)Athens, Bucharest, Instambul.