| Dan_8521 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor cu site-ul orange...Azi am vrut sa platesc factura online cu cardul.Intru in contul-meu, ma loghez vad cat am de plata si cand dau plateste online ma delogheaza si nu ma mai lasa sa intru nicicum.Imi scrie "Nume de utilizator sau parola incorecte. Incearca din nou", faza este ca nu este gresit nici numele si nici parola(100% sigur) si am probleme si cand dau parola/nume utilizator uitat, imi zice ca datele nu apartin unui cont orange.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| katala a răspuns:

Au probleme cu site-ul; am patit si eu, dar am intrat in alta zi si mi-a mers. Bafta!