| alecsfast a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor. Tocmai am instalat Win7 intr-un pc si nu vrea sa imi dea si sunet crying(. cand dau in Device Manager la Other Device. Multimedia Audio Controller imi apare cu un triunghi galben cu un semnu exclamari in el... am instalat driveru de sunet. si la sfarsit zice ceva cum ca nu ar fi instalat corect. si tot nu merge. ce sa ii fac. dau funda. si inca ceva. jos langa ceas apare difuzoru ala mic cu un cerculet rosu pe el (care zice ca e pe mute) si cand dau click pe el nu imi deschide nimic

3 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Uniblue Driver Scanner. Instaleaza programul si iti va instala automat ultimele versiuni ale driverelor. Il poti cumpara de aici: http://www.uniblue.com/software/driverscanner/

| grgdlk a răspuns:

Nu e driverul de sunet instalat, incearca sa iei driver ul de pe net si instaleaza l

| alecsfast explică:

@grgdlk; @silviu. tot nu am reusit sa fac sunetu.