| Coby a întrebat:

Salut am si eu nevoie de indicati despre cum sa fac un windows pe CD si vreau si un site sigur de unde sa descarc gratuit un windows xp sp3 dar am mai mare necoie sa aflu cum sa pun pe CD windowsul.

Vreau etapele explicate detaliat pana la nero si daca este nevoie de o anumita viteza de "punere pe cd" la nero.

Multumesc anticipat si cred ca ati inteles ce vreau sa spun.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cum sa descarci gratuit, adica sa fraudezi compania Microsoft? Nu ti-e rusine?!

| Coby explică (pentru unknownn):

Pprietene au cred ca ar trebui sa vorbesti mai bine de mari fraudatori nu de un amarat de windows. Serios

| WR104 a răspuns:

Mai bine pune-ti Linux, e gratis.

| taken a răspuns:

Asa faci cd sau dvd bootabil :
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Iulian743 a răspuns:

Ce versiune de Nero ai Nero 6?