| Anonymous69 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste explicatii in legatura cu Balul Bobocilor. In ce consta? Bine, poate e cam devreme ca sa vorbim despre el, dar vreau sa aflu mai multe. Eu as vrea sa merg cu o anumita fata, dar am inteles ca exista unele preselectii. Si as vrea sa stiu cum se desfasoara. Cat mai detaliat va rog, dau FUNDA. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

----> Nu exista nici`o preselectie! laughing

----> Poti sa mergi cu orice fata vrei tu! love struck
----> Pai este de obicei intr-o incapere car mai spatioasa ca sa intre totii adolescentii happy
----> Muzica : De obicei se invita o trupa sa cante! happy

---> Sper ca te-am ajutat! big grin

| cosmin444 a răspuns:

Buna alex,pai balul bobocilor e organizat pentru a va cunoaste mai bine,iar concursuri sunt in timpul balului, la final se aleg miss si mister boboc, adica la final copii fiecarei clase aleg cate 2 concurenti iar profesorii impreuna cu copii aleg 2 castigatoritongue