| ZoLd a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de o aplicație pentru reseiver.ul de la Orange tv ca să pot folosi telefonul ca o telecomanda.
Menționez că am senzor infraroșu pe telefon.
Mulțumesc, funda

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cauta in Google Play si daca gasesti ia-o daca nu gasesti clar nu exista o plicatie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Descarca ti din google play telecomenzi pilot, sau universale, dar sa stii ca nu este asa simplu sa i gasesti cod la decodorul dolce. dar telecomanda lui originală o ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze la Orange nu la dolce, cer scuze nu am vazut.

| octav005 a răspuns:

Daca acel receiver are inflarosu. poti folosi aplicatia peel smart remote. dar trebuie ca si telefonul sa aiba inflarosu. Samsung s4, s5, etc