| Duculescu a întrebat:

Salut am si eu o dilema am un Sapphire Radeon R7 250 2GB GGR3 care are support Crossfire si faza e ca nu gasesc mufa in care sa o connectez. Si as vrea sa stiu cum pot face Crossfire fara mufa sau care e treaba ca sunt derutat.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Asta pentru ca nu poti face crossfire cu o placa video asemanatoare. Poti insa sa faci crossfire cu acea placa video daca mai ai si un procesor AMD cu chip video integrat tot din seria R7 de la amd in el! Sper ca ai inteles.