| Ella46203 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am un Nokia 6303i si i l-am dat unei prietene sa filmeze. Ea l-a scapat pe jos si am incercat sa il aprind, dar fara rezultat.
L-am bagat la incarcat si vibra dar ecranul nu se aprinde.
Se mai poate repara?

Răspuns Câştigător
| DizzYuzzY a răspuns:

Cel mai sigur ia si dul la un controlwinking e usor. O sa iti ia cel mult 10 lei. Eu sper sa nu fie dus Soft`ulhee hee Sper ca ti-am fost de ajutorwinking o duminica placutawinking

2 răspunsuri:
| cataalecs96 a răspuns:

Daca butoanele se aprind inseamna ca ecranul este sarit de la loc sau s-a spart.

| Ella46203 explică:

@cataalecs96

Telefonul nu are nimic, adica are o zgarietura pe carcasa de inox dar nu este de acum.Ecranul este intreg, iar butoanele (asa cum spui tu) lumineaza usor.

@DizzY

Multumesc frumos, o sa il duc maine.
Astept si alte raspunsuri :d