| fear1234567 a întrebat:

as dori sa imi raspunda doar cine stie:am un iphone 4s codat si as dori sa il decodez cu gevey,imi poate spune cineva amanuntit cum se decodeaza? Multumesc, salut

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Doar il cumperi, bagi cartela ta de telefon in Gevey si... enjoy!
http://gevey-sim.ro/shop/products.php? 20

Ps, faci testul cu IMEI din pagina si apoi cumperi (vezi daca e compatibil).

Bafta!

| NYK4u a răspuns:

Iti trebuie Gevey sim si gata.Este cea mai simpla metoda.

| fear1234567 explică:

Dar dupa mai pot face update la iOS?

| LaurSwat a răspuns:

Cum a spus si nimic, ai nevoie doar de acel givey, care inlocuieste locul unde pui sim.ul. Pe piata sunt diferite tipuri de Givey dar toate fac acelasi lucru indiferent de pret. Bafta!