| Georgel26 a întrebat:

Am si eu o intrebare cu privire la un card de memorie.Am un card, care nu mi-l citeste nici aparatul foto, iar cand il bag in cititor spune ca trebuie sa formatez cardul. E posibil sa nu mai mearga si sa pierd pozele de pe el? Se poate face o salvare prin alte moduri? Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Kolp a răspuns:

Nu se poate face salvare, poate nu-s compatibile intre ele de ex: card micro sd aparat combatibil cu ***straight face

3 răspunsuri:
| Georgel26 explică:

Nu speram sa aud asta laughing. dar multumesc pentru raspuns oricum big grin

| box a răspuns:

Pozele din cate stiu o sa se piarda am avut si eu asa multe poze si sau pierdutstraight face

| Larisa_4085 a răspuns:

Pozele din cate stiu o sa se piarda