| 0iony0 a întrebat:

Hey TPU.Nu cred ca am ales categoria potrivita da ma rog...am nevoie de ajutor urgent :-s.Cand imi deschid aparatul foto, imi arata sa formatez cardul.L.am formatat sa vad ce se intampla si dupa ce l-am formatat imi zicea ca cardul nu poate fi citit.Ce sa fac ca acest card sa imi mearga?sad:-s

2 răspunsuri:
| Rukitekato a răspuns:

Ai incercat cu alt card?
Poate e o problema la aparat si nu la card
Sfatu meu e sa incerci cu alt card daca ti`l citeste formateaza iar cardul de la camera si dai un restart la camera in mod normal e in setarii scoti carti din el si cauti la setarii

| 0iony0 explică (pentru Rukitekato):

Am bagat alt card in aparat si mi.a mers..am sa incerk acum sa fac cum mi.ai zis uh....ms mult...winking

Întrebări recente