| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum pot sa ma conectez la o retea wi-fi de pe telefonul mobil si in cazul asta ma refer cum sa pot sa aflu parola de la reteaua respectiva.Am nevoie de raspuns rapid.Primul raspuns corect si complet primeste funda

Răspuns Câştigător
| TheEmoBoy a răspuns:

Nu se poate sa afli parola, trebuie sa vorbesti cu sefa la acea retea sa iti dea parola, dar sunt unele retele care nu necesita parole.
sper ca te-am ajutat
funda?

| CrAzYAbOuTMuSiC explică (pentru TheEmoBoy):

Scuze, de abia acum mi-am dat seama ca am scris gresit intrebarea:cum pot sa aflu parola de la wireless-ul de acasa?

| TheEmoBoy a răspuns (pentru CrAzYAbOuTMuSiC):

Pai ca sa afli parola de la wireless-ul de acasa te duci la firma de unde tiai luat net, le arati actele de la abonament si le spui sa iti dea parola(asa am facut eu:eu am net pe Orange)BAFTA si mersi pentru fundahappy