| gangaster21 a întrebat:

big grin nu-mi merge ventilatorul placi video... si dupa ce intru intr-un joc. se incalzeste ceva si face un zgomot mai puternic! credeti ca e din cauza de la coolerul placi ca nu merge sau de la procesor straight face

1 răspuns:
| rebelmonk a răspuns:

Pai nu se mai invarte deloc cel de la placa video? il mai ai? e blocat si conectat la sursa de alimentare? e posibil sa fie de la cooler-ul de la procesor sunt unele placi de baza cu controler de turatii pentru cooler-ul de pe procesor si atunci cand depaseste o anumita temperatura cooler-ul o ia din loc mai tare