| AndreiJude a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare de ce cand intru intr-un folder nou descarcat imi spune asa...Error:file not found,dar fisierul exista, tin sa precizez ca mi-a reinstalat windowsul 7 acum 2 zile, poate nu am eu ceva instalat...!

Răspuns Câştigător
| Anonimul2565 a răspuns:

Poate in timpul instalarii windowsului a intervenit vreo eroare sau dvd dupa care ai boot-at a fost zgariat si unele fisiere nu sau instalat corect, asta ar putea fi o cauza sau incearca sa schimbi locatia in care se descarca fisierele.

| AndreiJude explică (pentru Anonimul2565):

Pai si cum fac asta... daca imi spui iti dau funda

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E vina celui ce ti-a instalat windows.
ai nevoie de un dvd cu w7 ca sa repari.