| Vertic_Sergiu_1996 a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare destul de stupida:
Am folosit 4 ani ubuntu, iar acum am w10.Stie cineva de unde sa instalez word, Excel, powerpoint etc?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Poti folosi pachetul Office Microsoft, sau poti alege o versiune gratuita, cum sunt OpenOffice sau LibreOffice. Le gasesti pe paginile oficiale ale dezvoltatorilor.

4 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

De pe site-ul celor de la Microsoft.

| anonimg a răspuns:

Descarca asta: https://ro.libreoffice.org/
Nu este de la Microsoft, dar este o varianta gratis si destul de buna.

| gelu1970 a răspuns:

Da, stiu.

Poti sa-l descarci normal de la Microsoft, dar iti trebuie licenta. Daca vrei iti las un link de unde poti sa-l descarci si sa-l instalezi complet activat.