| WaNNeX a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Mi-am cumparat un Samsung Galaxy Mini S5570. Am vazut la multe telefoane samsung, cand intri in meniu poti da pe o iconita cu youtube si se deschide direct pe pagina de youtube sau cu messenger, se deschide direct pe yahoo messenger. Vroiam sa imi spuneti si mie cum imi pot pune si eu asa? Multumeesc.big grin

1 răspuns:
| Aditzu1988 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon. Intra pe market si dai browse acolo desi cred ca youtube-ul este preinstalat. Daca mai ai nelamuriri sau intrebari cauta-ma pe privat si te ajutwinking