| CatalinBoss93 a întrebat:

Probabil asta e o intrebare mai stupida, dar chiar nu ma pricep la telefoane. Am Samsung Galaxy S3 mini. Cum pot face poza de fundal sa se "miste" odata cu pagina. Adica, atunci cand schimb de la o pagina la alta in meniu sa se miste si poza. Am vazut la alte persoane, dar eu nu stiu cum pot face asta. Funda! happy

4 răspunsuri:
| Anonimattotall a răspuns:

Incearca asta:
cand vrei sa iti pui o imagine la fundal cred ca iti da sa alegi din 2 forme: un dreptunghi vertical(cu o singura parte din poza) si unul orizontal (cu mai multe parti din poza care se misca atunci cand dai pagina)
Alege-l pe cel orizontal

| CatalinBoss93 explică (pentru Anonimattotall):

Si cum il aleg? ca incerc sa apas pe el dar nu mergerolling on the floor)

| SkyNets a răspuns:

Depinde de marimea pozei

| CatalinBoss93 explică (pentru SkyNets):

Da.o incolo de marime. daca e prea mare ma pune sa aleg o parte din ea si numai pe aia mi-o arata. eu intreb cum pot face sa imi arate mai mult!