| Misăilă_Cosmin_1997_kfUa a întrebat:

Am si eu o mica problema la Windows 10 acesta consta in : dupa ce imi termin treaba la laptop si il pun la locul lui fara sa il inchid din Windows practic se pune pe sleep si intru dupa un timp pe el se face cursorul verde asta nu ar fi o problema daca atunci când intru pe Youtube se face tot ecranul verde la fel si pe Facebook instalat pe laptop. Tin sa mentionez ca nu face mereu asa si ca am reinstalat Windows si la fel face.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Recomand dezactivarea funcției sleep și utilizarea funcției de oprire.

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Posibil sa fie probleme la panglica care merge la display. Incearca sa misti mai sus sau mai jos display-ul (ecranul). Daca isi revine, de acolo e probleme, ceva contacte incep sa cedeze. Bafta!

| Misăilă_Cosmin_1997_kfUa explică (pentru RS4):

Laptop are un an nu cred ca poate avea asa ceva insa dupa un restart isi revine si daca era sa fie de la panglica aia nu imi arata la inceput doar cursorul verde imi arata toata imaginea verde