| Juliaaa123 a întrebat:

Hei TPU :*. Am o problema...Cand intru pe youtube si pornesc o melodie, se face ecranul gri,si apare,,crash',nu pot vizualiza nici un videoclip sad. Filmele imi merg perfect, si videoclipurile de pe youtube postate pe facebook le pot vedea.Mi-am reinstalat windows-ul dar degeaba. Ce sa fac? :-s. Dau funda :*. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

E de la flash player instaleaza altul

| Juliaaa123 explică (pentru motan444):

Mersi

| motan444 a răspuns (pentru Juliaaa123):

Si alta data cu placere

| Juliaaa123 explică (pentru motan444):

:*

4 răspunsuri:
| SonnyFlameFan a răspuns:

Are dreptate @motan444, instaleaza altul, iar daca nu ai deloc, atunci downloadeaza-l si instaleaza-l.Am patit si eu la fel.