| BogdaneluDDD a întrebat:

Salut, am si eu o problema, am cumparat o statie alpine bbx-t600, cu un JVC KD-X252, 4x50W, USB, AUX, Subwoofer control si un kit de cabluri amplificator auto Well, 30A si am conectat la baterie, am tras firul albastru de la casetofon remote, firul negru l-am conectat la baterie direct, adica minus si nu vrea sa porneasca statie, oare sa fie bateria? Multumesc.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai legat tu firele prost, mergi la un electrician auto sa o faca el nu fa improvizatii ca i-a foc masina.