| DonJuan96 a întrebat:

Salut! Am si eu o problema. Am luat restrictie pe Facebook pentru 30 de zile, deci 30 de zile nu pot postez sau sa comentez. Toate astea pentru ca, cica n-am respectat standardele comunitatii si limbajul meu a instigat la ura. Aveti idee daca pot sa fac ceva si sa scap de restrictia asta? Nu stiu, sa fentez cumva Facebook-ul. Mersi!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poți face nimic. Aștepți să depășești cele 30 de zile.
Ai fost raportat de mai multe persoane, cu care ai intrat in conflict, in contradictii... și ai fost sancționat.
Iar, dacă incalci din nou politica siteului, după terminarea celor 30 de zile, ți se poate suspenda contul definitiv, in caz că vei fi raportat din nou. Deci, grijă!

"Aveti idee daca pot sa fac ceva si sa scap de restrictia asta? Nu stiu, sa fentez cumva Facebook-ul"

Un cont nou.

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur ca da, poti deveni miliordar si apoi sa cumperi tot Facebook-ul
te-ajutat... funda te rog big grin

| krypton1234 a răspuns:

Salut,din pacate nu poti fenta acest lucru si nu mai trimite mesaje cu poze obscene gen gagici dezbracate, copii perversi sau nebuni de isi baga bile in stii tu ce. foloseste whatsapp sau telegram pentru asemenea lucruri.