| EmanuelEmy7 a întrebat:

Salutare, am o problema de ieri pe Facebook am primit o restrictie sa nu mai postez pe grupuri si apeluri si azi a expirat, dar nu pot vedea canalele de grupuri de pe mess, aveti idee cum sa rezolv?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce spui tu de ieri si azi, poate sa dureze 48 de ore, ca trebuie fii atent la timpul pe care ti-l comunica ei.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Violleta2022):

La restrictii cont imi spune clar ca expirat de ieri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Si daca contul nu ti-a fost analizat si eliberat, tot blocat ramai...
sunt mii d ecazuri similare cand FB-ul spune 24 de ore si nici dupa 3 zile nu li se da drumul la conturi.
Sunt super aglomearati si verificarile dureaza.

inca ceva: America este in urma Romaniei cu forte multe ori si s-ar putea ca diferenta asta de fus orar, sa faca ca ei sa fie inca in data de 19 Oct, deci pentru ei nu este inca AZI, 20 Oct.