| Adriaw48 a întrebat:

Am si eu o problema.
Am un laptop pe care l-am dus in service pentru ca nu imi mai functionau porturile usb.
M-au sunat băieții si mi-au zis ca este un scurt pe placa de baza si nu au ce sa ii faca.
El functioneaza bine in rest.
Dar as vrea sa stiu daca exista o solutie ca sa pot conecta un mouse prin alte mijloace..imi trebuie pentru jocuri...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Asdrd a răspuns:

Salut, desigur se poate prin Bluetooth...

| Adriaw48 explică (pentru Asdrd):

Fara sa folosesc portul usb?

| Asdrd a răspuns (pentru Adriaw48):

Da, eu am avut un astfel de mouse, îl cauți în lista de la Bluetooth, baftă?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arunca l, e dus laptopul, dar cum l ai stricat?

| Bizon95 a răspuns:

Daca are bluetooth integrat atunci bluetooth
daca e destul de vechi si are port de express card (sau pcmcia daca e FOARTE vechi) atunci poti sa pui un card care sa scoata efectiv usb-uri
https://www.emag.ro/......D11C88BBM/

| Adriaw48 explică (pentru Bizon95):

Nu vreau sa risc sa cumpar asta

| Bizon95 a răspuns (pentru Adriaw48):

?!?
daca laptop-ul are port de express card si tu il comanzi on-line, asa ca poti sa il dai inapoi in 14 zile lucratoare daca nu merge, atunci

CARE E PROBLEMA?!?

insa daca ai bluetooth, atunci vorbim degeaba tongue

| DarthNiger a răspuns:

Ai putea sa folosesti mouse conectat prin wireless, asta daca ai wireless.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Bluetooth. USB sau wireless nu va merge., cata vreme si wireless ai nevoie de un conector in USB.