| Ionuț20022 a întrebat:

Am și eu o problemă, am un Nokia 3 și de aseară nu mi se mai incarca decat până la 75%,mi-a mai făcut așa dar și-a revenit, ce ar trebui sa fac, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| IMihaitza a răspuns:

Eu cred ca se incarca mai sus doar ca we pe dyca acel senzor de la baterie care iti arata procentul bateriei. Cel mai probabil incarcatorul este stricat ai incercat cu un alt incarctor

| RB26DETT a răspuns:

Il trimiti la garantie si telefonul iti va fi schimbat, simplu!