| fna a întrebat:

Salut,am si eu o problema, cand folosesc mozila firefox cand si cand imi apare o "eroare" in care scrie "raportor de defectiuni mozilla" imi apare cand am nevoie cel mai mult.Stiti cumva ce sa fac?

13 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

DEzinstalează-ţi şi reinstalează-ţi Mozilla Firefox dar şterge şi din %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\

| fna explică (pentru Anonimuserr):

Am refacut si windowsul si degeaba dupa doua-trei zile face mai rar dar dupa din ce in ce mai des!

| CPAElites a răspuns:

Folosesti Windows xp?

| Anonimuserr a răspuns (pentru CPAElites):

Nu, am Windows 7 tu?

| fna explică (pentru CPAElites):

Nu,folosesc 7!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc opera, am adblock instalat pe ea, nu am probleme.

| fna explică (pentru anonim_4396):

Lasa-mi si mie linkurile de download, KYBA!

| anonim_4396 a răspuns (pentru fna):

Http://www.opera.com - downloadezi opera

https://chrome.google.com/......cddilifddb - adblock.

Sper ca am fost de ajutor!

| fna explică (pentru anonim_4396):

Nu pot accesa linkul 2!

| anonim_4396 a răspuns (pentru fna):

Copiaza-l si pune-l in bara, dai acces cu enter.

| n1n1o a răspuns:

Sal, ai un program cu care nu se impaca, daegeaba ai reinstalat windowsu daca ai intalat aceleasi programe. Cel mai simplu instaleaza alt browser.

| fna explică (pentru n1n1o):

Si cu google chrome face

| n1n1o a răspuns (pentru fna):

Inseamna ca ai un malware, scaneaza PCu cu un Anti-Malware