| Bogdii a întrebat:

Salut, Am si eu o problema cu Messengerul. Cand il instalez se incarca prima bara dupa apar 2 ferestre negre si dispar si dp imi zice " Install Unsuccessful, Yahoo MEssenger did not correctly install. This may have bees due to other open applications or incomplete installs. PLease try the install again after restarting your computer. " Ce pot face?

4 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

happyhey...in primul rand dai restart la calculator, apoi stergi alte componente de la messenger din calculator(daca ti-au mai ramas)si incerci sa mai descarci odata messengerul de pe net, dar de pe alt sitehappy

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Dezinstaleaza-l, dupa da-i restart si mai instaleaza-l o data. Aste e tot ce pot sa-ti spun. Daca nici dupa nu merge, nu stiu.

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Descarca http://www.downloadperfectuninstaller.com/ si dezinstelaza cu asta. Dupa care dai restart si incerci din nou instalarea. (Verifica si daca data e setata corect, cateodata poate face haz de necaz si din cauza aia)

| PAmy99 a răspuns:

Pai prima oara dezinstaleaza-l de tot si apoi dai restart si apoi dai incearca sa intralezi din nou...dar incearca o versiune mai veche...