| Catalin_Alin_1993 a întrebat:

Salut am si eu o problema, cu messengerul.Imi scriu id si parola si nu imi intra, nu imi zice ca am gresit parola sau id nu imi zice nimic.Intru de pe alt id imi merge.De ce nu imi merge si id meu? am schimbat si parola si nimic.

Răspuns Câştigător
| IonutAxi a răspuns:

Salut, noi ne cunoastem. Asta cu messengerul am patit si eu tot ma conectam si zicea ca e id sau parola gresita ..si tot ma conectam pana mergea..stateam cate 20 minute sa intru pe id ..la mine era de la internet