| Anonim33332132 a întrebat:

Salut, Am si eu o problema cu PC, acum cand dau la start in loc de turn off imi scrie ceva cu Shut Down si s-a schimbat acolo cand dau sal sting si nu stiu ce sa mai fac sa il fac cum erea inainte va rog ajtutatima
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

De ce te legi de chichitele astea mici?
o poti rezolva astfel
click dreapta pe bara de start oriunde, poperties, sus la start menu, si la power button actions pui turn off / log off

| Anonim33332132 explică (pentru SasNetRomania):

Am ajuns pana la Start Menu, si acolo nu gasesc nici un power button actions este doar : Start Menu si Classic Start Menu