| Anonim33332132 a întrebat:

am si eu o mare problema: Am windows XP, sp2 si cand dau acolo sa start sa sting PC, in loc de 'Turn Off Computer' imi apare Shut Down, va rog ajutati-ma sa-l fac din nou cum erea.
OFER FUNDA URGENT!

3 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Copil de 5 ani Turn off Shut down tot aia e... Daca vrei sa fie turn off instaleaza sp3...

| CosminAlex1999 a răspuns:

Fa in modul urmator : clik dreapta pe pictograma de la start>proprietati>sus meniu start>actiune buton de alimentare si acolo alegi ce vrei sa iti apara. Sper sa te ajute. Oricum Shut Down si Turn Off e acelasi lucru. Succes.

| m3nt0l07CFR a răspuns:

Cu ce te incomodeaza? Functia acelui buton e aceeasi, doar denumirea difera, nu-ti afecteaza cu nimic performanta PC-ului...