| Raul1221 a întrebat:

am si eu o problema cu pc, cum pot sa fac ca dupa 30 de minute sa imi intre singur in sleep, fara sa ii mai fac eu ceva...nu vreau sa programez sau ceva de genul. Vreau sa intre singur in sleep ...sa numai duc grija lui ..multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Te duci in control panel /hardware and sound / power option / dai pe primul balanced(recomandat) / change plan setings / put the computer to sleep. acolo selectezi dupa cate minute sa doarma, sleea apoi dai salvare

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai trebuie sa intri in setari. asa fara sa ii faci nimic nu exista.
intri o data si setari si gata.

| Raul1221 explică (pentru octav005):

Ok ...intru in setari, dar acolo imi spune dupa cat timp vreau sa ii dau sht down...si eu nu vreau stingere.eu vreau sleep(somn)

| octav005 a răspuns (pentru Raul1221):

Te duci in control panel /hardware and sound / power option / dai pe primul balanced(recomandat) / change plan setings / put the computer to sleep. acolo selectezi dupa cate minute sa doarma, sleea apoi dai salvare