| alessutz11 a întrebat:

Am si eu o problema cu Photoshop-ul. Vreau sa colorez un lineart si selectez o anumita culoare. Ei bine, in loc sa se coloreze ca lumea, imi apar diferite nuante de gri. Ce sa-i fac? Am incercat sa colorez si pe background, si cu mai multe layer-e si tot nu merge. Ce sa-i fac?

PS. E Photoshop CS3. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Twizzle a răspuns:

Du-te acolo la Image >> Mode si selecteaza RGB Color.

Incearca dupa aiawinking

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Și eu am pătit așa și nu am reușit să îi dau de capăt laughing Până la urmă l-am reinstalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cumva un layer Black and White deasupra? Sau orice layer care ar putea modifica culorile folosite? Salveaza ce ai lucrat si deschide din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu e opacity 100% big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu