| CosminCSM00 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu router-ul de cand l-a scos cineva din priza de atunci nu se mai conecteaza. Am asteptat crezand ca a picat netul dar e de la router pentru ca netul merge cand introduc cablu de la net in laptop, am incercat sa intru si in setarile lui de configurare dar degeaba, am un router D-Link Dir-501si cand vreau sa ma conectez unde scrie numele de la router scrie Unlimited acces si jos unde imi arata puterea semnalului este un semnul exclamarii. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Trebuie sa-l reconfigurezi, este normal sa-l scoti din priza.

| CosminCSM00 explică (pentru Love4Music):

Asa si cum il configurez?