| adbc a întrebat:

Am si eu o problema cu tastatura. Am mai vazut ceva in gen dar nu am reusit sa ma descurc cu sfaturile acelea. Am un laptop IBM, tastatura germana. Problema mea este ca unele taste sunt inversate, unele litere sunt cifre. Gen: J = 1; K = 2; O = 6. si etc. Poate cineva sa-mi dea niste sfaturi sau ceva sa o repar cumva? P.s. Cand restartez laptopul nu-si revine.

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Ai la task bar language bar si schimbi limba care apare acolo in Engleza adica EN si asta e tot. Sau mai este o solutie:
Start>Control Panel>Regional and Language Options>si apoi schimbi in English. Succes!

| adbc explică (pentru T7uk):

Am incercat asa. nu merge, adica e pusa pe engleza. E ceva legat de butonul FN din cate am inteles + inca un buton. nu stiu care ar fi acela. Daca vrei fac poza la tastatura. contacteaza-ma pe mess la id "alin98td" ..gasesc eu cum sa-ti comunic xD

| adbc explică:

Am incercat asa. nu merge, adica e pusa pe engleza.
E ceva legat de butonul FN din cate am inteles + inca un buton. nu stiu care ar fi acela. Daca vrei fac poza la tastatura. contacteaza-ma pe mess la id "alin98td" ..gasesc eu cum sa-ti comunic xD