| Marcel_Bogdan_1991 a întrebat:

Am si eu o problema cu tastatura. De regula dimineata cand deschid laptopul cam 30 minute, sunt unele taste care imi scrie cate 3 litere in plus. Am scanat si virusi nu am, cu driverul nu am vazut sa am probleme, l-am si desfacut sa nu fie vreo ceva dezlipit

Răspuns Câştigător
| Danielaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Eu iti recomand sa schimbi tastatura sau sa-i reinstalezi din nou windows-ul. Sper sa te ajute.Succes!

2 răspunsuri:
| Annapro a răspuns:

Poate este ceva de la tastatura. Mai incearca sa o cureti cu ceva etc.

| StiXxX a răspuns:

Cred ca ar trebui dus la service laptopul. Bft!