| nebunu12 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu un laptop (model-Lenovo t400 ) il pornesc se aude bipul la inceput iar pe urma nimic nici un semnal video nimic mentionez ca beculetele de la incarcator baterie si restu sunt aprinse (totul sa intamplat dupa ce bateria sa descarcat si apoi am incercat sa il bag la incarcat si sa il pornesc dar...)

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Scoate bateria! Pune-i un monitor extern, etc!

1 răspuns:
| nebunu12 explică:

I-am scos bateria i-am bagat incarcatorul apoi l-am conectat la un monitor tot nimic acum am impresia ca isi da un reset la inceput apoi ramane cum v-am povestit (app am incercat sa si rami i-am schimbat in fel si chip bineinteles ca fara baterie si incarcator)