| Dutzu18 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema cu un telefon cu sistem de operare Android. Stiti ca de obicei cand conectati cablul USB trebuie sa activati conexiunea dintre telefon si PC din telefon, dar eu am sters ceva din greseala din telefon (ceva din software-ul lui) si nu mi se mai deschide telefonul in interfata de Android. Cum pot sa ma conectez de la telefon la PC fortat fara aprobare ca sa repun fisierul in pozitia lui?

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Nu mai poti face aceasta prin USB. Trebuie sa intri in modul Recovery. Margi la un specialist. Nu te panica, e rezolvabil.

| Dutzu18 explică (pentru Admunssen):

Da, stiu ca se poate rezolva in service, dar numai dupa Craciun. Si eu nu prea am rabdare, dar acum trebuie sa astept.

| Admunssen a răspuns (pentru Dutzu18):

Da, va trebui sa astepti. Daca nu ai rabdare, vei pierde mai multi bani.