| BlueBroom a întrebat:

Decand mi-am restat telefonul de fiecare data cand conectez cablul usb la calculator acesta nu mi-l vede(prin urmare in "my computer" nu vede fisierul acela F)desi la telefon imi arata ca s-a facut conexiunea, dar tot nu reusesc sa inteleg de ce nu-mi vede fisierul in care sunt cuprinse toate fisierele din telefon(F). DAU FUNDA CUI MA AJUTA!

1 răspuns:
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Asa imi arata si mie dar daca mai ai cd instaleazal din nouwinking