| Skrillex9000 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, am un telefon Allview a5 duo il am de vreo 2 luni, nu stiu ce are incarcatoru, nu mai pot sa incarc tel. numai sta mufa aia in telefon, nu stiu ce are. trebuie sa tin eu apasat acolo sa stea sa se incarce, va rog spuneti-mi ce sa fac? incarcatoru il folosesc si ca, cablu de date si numai pot pune nimic de pe pc pe tel crying( Va rog

Răspuns Câştigător
| senjin235 a răspuns:

LOL Ce coincidenta! Scuze pentru. rasul asta turbat ce ma apucat dar am exact acelalsi telefon cu exact aceiasi problema! Îl primisem cadou de ziua mea si eram super incantat de el eu am crezut initial ca s-a stricat mufa mama din telefon. Scolutia este f. simpla mergi la un magazin GSM îi arati cablul vanzatorului si iti va da unul nou pentru ca am inteles ca la android sun universale - cel vechi la rațe.Bafta si nu mai plange a5duo e un telefon grozav dar cred ca stii deja asta!

1 răspuns: