| Denis_Yonutzuh_1996 a întrebat:

am si eu o problema cu windows 8.1 am folosit programul tune up si dupa aceea am constatat ca nu mai pot da recovery la pc imi spune "Unele fisiere lipsesc. Suportul de instalare sau recuperare windows va furniza aceste fisiere. " ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing V-am spus de nu stiu cate ori sa nu mai folositi porcaria aia de program!

| horia2012 a răspuns:

Ce trebuie sa faci ti-a spus chiar in mesaj, foloseste DVD-ul cu Windows si repara-l. Altceva nu ai ce face. Si numai folosi programe complexe de optimizare si curatenie daca nu stii sa faci setarile corespunzatoare. Foloseste CCleaner, e suficient de bun pentru ce-ti trebuie.