| apocalipso1994 a întrebat:

Am si eu o problema daca ma puteti ajuta. Stiti cum pot conecta firele de la placa de sonor de la unitate la placa de baza? mai exact in fata la unitate am gaurile alea pentru mufe (sonor si microfon). Firele sunt scoase din slotul ala de pe placa de baza, cred ca sunt aprox. 6 mufe mici care intra fiecare intr-un pin. Problema este ca nu stiu cum sa le conectez. Sper ca am explicat destul de clar, va rog sa ma ajutati daca stiti. multumesc

1 răspuns:
| elgoog a răspuns:

Bun pentru inceput nu e bine sa umbli la fire ca te poti electrocuta si eu am facut asta dar era sa mor mai bine cauta pe cineva care stie costa cam 20 ronwinking