| ANdy_Andrey_1999 a întrebat:

Am si eu o problema, de multe ori ma plictisesc seara si vreau sa ma uit la un film... caut unul ma uit chesti trestii dar de la un timp nu mai pot. De ce? Pai imi cere Adobe Flash Player.
Bun dau pe linkul de acolo, il downloadez il instalez, cand sa intru, tot nimic... il dezinstalez de tot din calculator, il downloadez si din link caut si eu altul si tot nu merge... imi puteti spune si mie cum sa il fac? Ce sa fac si cum? Va rog. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Bizzaro a răspuns:

Ai dat un restart la PC dupa ce ai instalat programu'?