| crscrs167 a întrebat:

Am si eu o problema..eu ma mai uit cu prieteni la filme pe skype prin optiunea partajare, dar nu stiu cum sa fac sa auda si ei, eu care dau drumu la film aud dar ei nu aud..., stiti cumva cum pot sa remediez aceasta problema? happy

2 răspunsuri:
| TDGAMING a răspuns:

Incearca sa pui pe boxe. Poate o sa auda si ei. Dar nu puteti sa va uitati separat fiecare pe calculatorul/telefonul/laptopul/tableta lui?

| crscrs167 explică (pentru TDGAMING):

Bada dar asa ar fi mai ciudat. pentru ca unu poate ar fi mai inainte si altu mai inurma.