| WeezyF a întrebat:

Am si eu o problema filmez cu fraps si cand pun videoclipurile pe youtube se vad foarte mici https://www.youtube.com/watch?v=6QlSRm2QDec

stie cineva cu pot face sa se vada pe tot ecranul fara conturul ala negru?

2 răspunsuri:
| oioneko a răspuns:

Setarile le gasesti in fraps. TRebuie sa setezi sa filmeze la rezolutia la care joci jocul, sau ai jocul pe o rezolutie mai mica decat a pc-ului.

| WeezyF explică (pentru oioneko):

Cum setez fraps?

setarile le am la maxim la joc nu mai stiu cat sunt 1280-1080
cam asa ceva