| Spawny24 a întrebat:

am si eu o problema. Imi cade internetul din 30 in 30 de minute (sau chiar mai des) cate 1 minut. Precizez ca am router wireless si net de la UPC. Stie cineva ce ar putea cauza problema?straight face E chiar enervant, mai ales cand joci jocuri online(dota, wow etc) Mc anticipat

4 răspunsuri:
| maniac a răspuns:

Pune-ti placa de retea

| hiphopbeatz a răspuns:

Ai verificat router-ul? adica aceea cheita face contact cum trebuie?

alte problema, dunnou.asta stiu ca am patit-o eu.

pace!

| IQOnly a răspuns:

Netul de la UPC ar trebui sa mearga cum trebuie. Daca nu ti se intampla in fiecare zi inseamna ca au ei o mica problema de remediat.

| Spawny24 explică:

Poi da. pica in fiecare zi, dar nu tot timpul. is perioade cand nu pica deloc(4-5 ore).
@maniac : Am placa de retea

Voi verifica ce a spus hiphopbeatz daca rezolv problema va voi spune. In rest, mai astept raspunsuri.

P. S. : Mc pentru cei care mi-ati raspuns