| ionut123 a întrebat:

Am şi eu o problemă în legătură cu conectarea laptopului la reţeaua wireless de la modemul pe care îl am. Îmi apar mai multe reţele inclusiv a mea (HG520s) dar nu mă pot conecta la ea, orice aş face. Ce aş putea schimba pentru a reuşi să mă conectez? Vă mulţumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Iti trebuie un router daca vrei sa te conectezi wireless. Dupa ce configurezi reteaua va trebui sa introduci un cod pe care-l gasesti scris pe router.

1 răspuns:
| ionut123 explică:

Într-adevăr se pare că asta era problema. Mulţumesc de răspuns.