| BlackHear7 a întrebat:

Este posibil sa conectez un router cu wireless la Pc cu Usb-ul si sa-l folosesc pentru a ma conecta la retele?
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Nu poti sa folosesti router-ul ca inlocuitor pentru placa de retea sau adaptor wireless. Trebuie sa iti cumperi un adaptor separat. Iti recomand sa nu iti iei cel mai ieftin ca o sa-ti mearga ca dracu.

1 răspuns:
| Gunoi a răspuns:

Rețele de internet nu ..La router ai mufă unde poți conecta internetul.pc și eventual laptopul
Telefonul și tableta le poți conecta la internet activând wifi