| xAndro a întrebat:

De 2 saptamani am o problema cu youtube-ul.Videoclipurile pana la 480p le vad foarte bine, la 720 deja imi sacadeaza.Melodiile de pe youtube se aud "bruiat".... Inainte nu aveam problema asta.Tin sa mentionez ca am Adobe Shockwave instalat, Adobe Flash Player instalat.Folosesc acelasi windows de cand ma stiu, mai exact XP SP3.
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Update la flash player

| xAndro explică:

Folosesc Chrome si cand vreau sa downloadez Flash Player-ul imi zice ceva de genu "browserul dumneavoastra are deja inclus Adobe etc."

| xAndro explică:

Da, Chrome.

| xAndro explică:

Nici asa...

| al3xander a răspuns:

In primul rand fii sigur ca ai instalat driver-ul de la placa video. daca ai o placa video nVIDIA din cate stiu eu pe windows xp ultimul Adobe flash player nu prea se "intelege" bine cu el. mie imi intra in BSOD. solutia: am facut un downgrade la flash player 10.3 si acum functioneaza fara probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleazza flash player si vezi ce viteza ai la internet pentru ca conteaza