| Mevid a întrebat:

Am si eu o problema la jocul My Talking Tom. Azi dimineata am incercat sa intru pe el si nu ma lasa sa intru. Imi spune ca jocul nu este downloadat, asta nefiind adevarat.Plus de asta imi spune ca netul nu este conectat iar mie imi apare ca este.A-ti avut si voi problema asta? As fi recunoascatoare daca m-ati putea ajuta. Am incercat sa-l dezinstalez si iar sa-l instalez si tot degeaba. Aceiasi treaba imi apare. Multumesc

2 răspunsuri:
| Florin10Best a răspuns:

Descarca-l de pe GooglePlay.

| Suciu_Edina_1980 a răspuns:

Eu am încercat sa instalez de pe,, Magazin play'' da nu ma lasa!