| yomya a întrebat:

am si eu o problema. mi-am cumparat un tv tuner leadtek stand alone II si nu pot sa ii dau de cap.Nu imi merge sunetul si nu stiu cum sa il fac va rog mult ajutati-ma cat mai repede. L-am mai folosit dar atunci l-am folosit prin antena pentru ca aveam dolce dar acum am cablu normal. Mi-a facut figuri din astea si prima data si am reusit sa il fac dar acum nu mai pot poentru ca nu mai este de acolo de unde a avut prima data problema.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| yovlad a răspuns:

Poi pentru sunet trebuie sa te duci la un magazin de calculatoare si il rogi pe respectiva\respectivul sa iti spuna cel mai apropiat centru unde se vand drivere audio.